Перекласти сторінку

Робота за кордоном


Переглянути всі вакансії за кордоном можна на сайті компанії!


Людей, що шукають роботу за кордоном, з кожним роком стає все більше, а серед громадян України це особливо актуально. Пояснення цьому полягає в двох основних причинах - це складність знайти бажану роботу на Батьківщині і низька оплата праці. Другий момент особливо актуальний в 2016 році: так як із-за курсу рівень зарплат за кордоном виходить значно більшим. Дуже часто багато українців починають шукати вакансії за кордоном самостійно, але стикаються з такими труднощами, як незнання законів іншої країни, не досконале знання мови, проблеми з оформленням віз і не отримання гарантій з працевлаштування від роботодавця. Щоб уникнути таких проблем і була створена компанія Домінанта, одним з напрямків якої є робота за кордоном для українців, враховуючи всі побажання і переваги, того хто бажає знайти роботу в Польщі. Працюючи закордоном, багато громадян України отримують хорошу можливість реалізувати себе за гідну оплату праці. Все що потрібно для цього, підібрати максимально підходящу вакансію. Для людей, що хочуть працювати за кордоном, але не знають з чого починати, командою нашої компанії було створено сайт, який допоможе зрозуміти всі тонкощі працевлаштування в Польщі.

Що потрібно враховувати при виборі роботи за кордоном у 2016 році?

Перш за все треба визначити для себе пріоритетні навички, вміння і знання, які в подальшому Ви зможете застосовувати в роботі, тому краще всього вибирати спеціалізоване направлення для працевлаштування. Але і у випадки влаштування на вакансії для різноробочих, Польщі є що запропонувати. При бажанні знайти роботу за кордоном в 2016 році, як і раніше необхідно мати закордонний паспорт і по можливості візу. Якщо візи немає, то співробітники компанії Домінанта допоможуть Вам її оформити. Вибираючи вакансії за кордоном, необхідно також ознайомиться з законодавством бажаної країни для працевлаштування, для можливості оформлення на легальну роботу. І основне відповідально підійти до вибору вакансій, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій після прибуття на роботу. В даному випадку компанія Домінанта виступає помічником і гарантом при працевлаштуванні в Польщі.

Які вакансії вибирати при працевлаштуванні?

Відповідь на це питання полягає саме в кваліфікації, рівня знань і вмінь. Так само не останню роль мають особисті переваги, щоб робота «була до душі». Варіанти вакансій для працевлаштування за кордоном різноманітні, можна знайти роботу, як за фахом, так і різноробочим або на сезонні види робіт.  Вакансії по працевлаштуванню в Польщі завжди можна дізнатися на сайті нашої компанії, в наших групах в соціальних мережах або по телефону у фахівців компанії Домінанта. Завдяки налагодженій співпраці з роботодавцями за кордоном, наша компанія може запропонувати широкий вибір вакансій в Польщі.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse