Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Компанія з 5 річним стажем роботи з працевлаштування за кордоном пропонує унікальну можливість отримати національну РОБОЧУ ВІЗУ в Польщу за хорошою ціною! 

НОВИНИ САЙТУ: Зароби на літній відпочинок з КЦ"Домінанта"!!!

З 31 березня по 2 квітня 2017 року у Польщі триватиме унікальна акція - вікенд знижок. В межах події "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" готелі, ресторани, відпочинкові та розважальні комплекси по всій Польщі надаватимуть свої послуги зі знижкою 50%. Це справді виняткова нагода для мандрівників з України скористатись європейським сервісом за дуже приємними цінами, а також відвідати безліч цікавих та унікальних місць у сусідній країні.

Популярний польський лоукост-перевізник PolskiBus днями оголосив про відкриття нових автобусних рейсів в межах Польщі, а також до декількох українських міст. Розширення мережі автобусних сполучень стало можливим завдяки співпраці цієї компанії з іншим популярним польським перевізником Polonus. Таким чином, вже з 1 квітня з'явиться виняткова можливість дешево і з комфортом подорожувати з України до Польщі і назад.

Додаток «Туристичний Люблін» створили для професійного обслуговування туристів у зв'язку зі святкуванням 700-річчя Любліна. Це повністю безкоштовний додаток, який стане в нагоді як туристам, так і мешканцям Любліна.

Польський уряд офіційно висловив підтримку законопроекту про заборону торгівлі в неділю в супермаркетах і торгових центрах Польщі. Прес-секретар польського уряду Рафал Боченек повідомив про це під час прес-конференції у вівторок.

Краків після чотирирічної перерви знову матиме пряме авіасполучення зі Львовом. Запускає його з кінця жовтня ірландська компанія Ryanair, яка виходить на український ринок. Ryanair відкриває рейси до Львова також зі Вроцлава.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse