Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Економічний розвиток Польщі в останні роки виявилося великим успіхом. Про це йдеться в опублікованому Всесвітнім банком рапорті «Уроки з Польщі, висновки для Польщі». Проте наголошується, що Варшаві необхідно проводити подальші реформи.

26 червня 2013 року було внесено зміни до Конвенції про застосування Шенгенської угоди, Кодексу Шенгенських кордонів та Візового кодексу ЄС і з 18 жовтня 2013 року ЄС -використовує новий спосіб обчислення кількості днів для тих, хто має Шенгенські візи.

У зв'язку з постійною нестачею робітників на ринку праці в Польщі, 39% фірм планує прийняти на роботу кандидатів з України. Все частіше наші співвітчизники займають в Польщі посади, що вимагають кваліфікації. Про це свідчать результати дослідження "Барометр Ринку Праці VII", яке проводили в Польщі наприкінці січня 2017 року на замовлення кадрового агентства Work Service.

У зв'язку із недавніми подіями у Луцьку, усі Генеральні Консульства Республіки Польща, що діють на території України, припинили свою роботу на невизначений термін. Про це повідомляється на офіційних сайтах польських дипломатичних відомств в Україні.

Причини міграції до Польщі громадян з Україні дуже різні. Хтось їде підзаробити грошей, хтось вчитися, хтось використовує Польщу, як тимчасове місце проживання. У всіх цих випадках нерідко дорослі люди переїжджають зі своїми дітьми.

У 2017 році аж півмільйона осіб може покинути польський ринок праці. Це явище пов'язане із тим, що теперішній польський уряд вирішив знизити пенсійний вік. Після того, як ухвала офіційно набуде чинності, проблеми із недобором кадрів з'являться не лише в приватних підприємців, але й в державних установах.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse