Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Відомий польський автобусний лоукост-перевізник PolskiBus запустив україномовну версію свого веб-сайту. Вся необхідна та актуальна інформація про розклад руху автобусів чи правила перевезення відтепер доступна українською мовою. Нововведення вирішили запровадити у зв'язку із постійним збільшенням кількості клієнтів PolskiBus з України.

Після того, як ЄС скасує візовий режим для громадян України, багатші держави Євроспільноти будуть боротися за українських працівників. А отже, Польщі варто вже тепер подбати про українців, максимально сприяючи їм у всіх процедурах, бо українці для Польщі є конче потрібними.

2 травня в Польщі відбудеться протест проти незадовільних умов праці. До так званого «італійського страйку» планують долучитися працівники декількох відомих торгівельних мереж, зокрема і тих, які популярні серед українських покупців. Про це повідомив один із представників незалежної профспілки «Солідарність» Альфред Буяра.

КЦ "Домінанта" щиро вітає вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

Під час Великодніх свят польські супермаркети та продуктові магазини працюватимуть за зміненим графіком. У суботу, 15 квітня, більшість торгівельних мереж закриються значно раніше, ніж зазвичай, а у неділю та понеділок не працюватимуть впродовж всього дня.

Сьогоднішнього рішення Європарламенту Україна чекала 11 років! Далі залишилися лише формальності. Більшість експертів погоджуються на думці, що без віз українці зможуть їздити до країн Шенгенської зони вже у червні, повідомляє Експрес-online. 

Найближчим часом на польських роботодавців очікують серйозні і ретельні перевірки – про це заявляє Державна Інспекція Праці Польщі. Основною метою таких заходів Інспекція називає потребу переконатись, що всі роботодавці дотримуються чинних з початку 2017 року правил про мінімальну оплату праці в Польщі, згідно яких мінімальна оплата в годину повинна становити 13 злотих. Оплата праці іноземців та самих поляків за аналогічну роботу відрізнятись не має.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse