Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Вчора, 11 травня, Рада Європейського Союзу погодила надання Україні безвізового режиму з ЄС. Цей крок завершив всі формальні процедури, пов’язані з надання громадянам України права на безвізові подорожі.

Біометричний закордонний паспорт в Україні видають з 1 січня 2015 року, проте саме зараз, після позитивного голосування Європарламенту та за крок від введення безвізового режиму з ЄС, ці документи стали особливо затребуваними серед українців. І це не дивно, адже у разі остаточного оголошення безвізу, вільно подорожувати країнами ЄС наші громадяни зможуть лише на підставі біометричного закордонного паспорта.

В 2017 році можуть офіційно запровадити безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. Відтоді українці більше не будуть зобов'язані оформляти візи для поїздок в Європу з туристичною метою. Водночас, візи залишатимуться актуальними для тих, хто планує працювати в одній із країн ЄС, зокрема і в Польщі.

Краще, ніж подорожі, людство, мабуть, поки нічого не придумало. До того ж, будь-яка мандрівка в далекі або ближні країни дарує безліч знань, спогадів та емоцій. Ось і наші клієнти подорожують та насолоджуються новими враженнями.

В Польщі планують зобов’язати всіх, хто надає пов’язані з перевезенням послуги, одержувати спеціальну ліцензію. Законопроект Міністерства Інфраструктури та Будівництва Польщі потрапить на розгляд уряду в травні. Якщо ухвала набуде чинності, а автори сподіваються, що це трапиться вже на початку наступного року, таксисти та водії сервісу Uber матимуть рівні права.

З початку квітня на невизначений термін призупинено розгляд заяв про надання фінансової допомоги власникам Карти Поляка, які вирішили переїхати до Польщі та мають намір отримати польське громадянство. Таке рішення прийняли у зв'язку з тим, що станом на кінець березня 2017 року сума виплат вже перевищила 75% від загального річного бюджету, який виділили на реалізацію законодавчої ініціативи у цьому році.

В Міністерстві закордонних справ України нагадують, що безвізовий режим з ЄС не надаватиме права на господарську, комерційну діяльність, працевлаштування чи роботу за контрактом в країнах Шенгену.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Департамент консульської служби МЗС України, відповідаючи на запитання, чи надаватиме безвізовий режим право на роботу чи навчання.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse