Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

НОВИНИ САЙТУ: З Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Бажаємо кожному: миру за вікном і світлого щастя в будинку, затишної атмосфери і дружної сім'ї, незвичайних чудес і щедрих подарунків, відкритої душі і м'якого серця. Нехай Різдво подарує яскраву надію і міцну віру, красиву казку і вірну любов.


Тема роботи в Польщі з кожним роком стає все більш актуальною не тільки в самій Польщі, а й в сусідніх країнах. Це й не дивно, адже в 2016 році мінімальна оплата праці в РП склала 12 злотих на годину (без відрахування податків). Далі проста математика, якщо ми працюємо по 8 годин, 5 днів на тиждень, то можна запросто заробити 2000 злотих на місяць і це мінімум.

1 січня 2017 року на адміністративній мапі Польщі з'явилися чотири нових міста. Це пов'язано з рішенням Ради міністрів від липня 2016 року. Уряд прийняв рішення на основі думки Міністерства внутрішніх справ, яке розглядає прохання про надання статусу міста населеним пунктам.

У Польщі, починаючи з Нового року, у незастрахованих осіб з'явилася можливість безкоштовного доступу до первинної медичної допомоги. Платними, однак, залишаються дотаційні рецепти, в зв'язку з чим зберігається також система перевірки наявності права на медичну допомогу.

НОВИНИ САЙТУ: З НОВИМ РОКОМ!!!

Усіх з Новим роком! Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравих фарб, приємних вражень і радісних подій. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими та успішними!

Создать сайт
бесплатно на Nethouse