Перекласти сторінку

Новости

НОВИНИ З ПОЛЬЩІ: В Польщі водіїв Uber хочуть зобов’язати одержувати ліцензію

В Польщі планують зобов’язати всіх, хто надає пов’язані з перевезенням послуги, одержувати спеціальну ліцензію. Законопроект Міністерства Інфраструктури та Будівництва Польщі потрапить на розгляд уряду в травні. Якщо ухвала набуде чинності, а автори сподіваються, що це трапиться вже на початку наступного року, таксисти та водії сервісу Uber матимуть рівні права.

На думку експертів, такий крок суттєво перешкоджатиме діяльності американської компанії в Польщі і може навіть стати причиною того, що Uber покине польський ринок автомобільних перевезень (як це сталось в Данії після ухвалення нового закону, що регулює діяльність таксі). Це, в свою чергу, буде прикрою новиною для більш ніж мільйона користувачів мобільного додатку Uber в Польщі.

Водночас, іншим фірмам, які надають послуги перевезення в Польщі, зокрема і звичайним таксистам, зникнення Uber піде лише на руку. Проти цієї відомої американської компанії, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати приватних водіїв, виступають таксисти ледь не у всіх країнах світу, де Uber веде свою діяльність. Схожа ситуація склалась і в Польщі. Спочатку польське представництво компанії звинувачували в ухиленні від сплати податків, але згодом такі закиди були спростовані. Віднедавна Uber почав вимагати від своїх водіїв, аби ті були зареєстровані як підприємці, а всі податки сплачувались чесно та прозоро. Зараз польські таксисти прагнуть, аби водіїв Uber зобов’язали мати відповідну ліцензію, адже її відсутність сприяє недобросовісній конкуренції. Схоже, що польські урядовці погоджуються з таким твердженням.

Создать сайт
бесплатно на Nethouse